Plan treningowy na masę

Plan treningowy na masę


Spośród wielu osób trenujących na siłowni, większa część chciałaby ćwiczyć głównie na masę, czyli zwyczajnie stać się masywnymi ludźmi o posturze nie tyle dobrze zbudowanej i wyrzeźbionej, co po prostu potężnej i okazałej. Żeby to jednak osiągnąć, nie wystarczy tego chcieć, a przede wszystkim trzeba trenować przez długi czas i konsekwentnie.

Czytaj całość

Każdy pragnie być fit

Każdy pragnie być fit


W dzisiejszych czasach jesteśmy zewsząd zarzucani sloganami, zachęcającymi do zdrowego życia, uprawiania sportu oraz zdrowej diety. Moda na bycie fit staje się coraz mocniej rozpowszechniona. Naprawdę wielkim powodzeniem cieszy się żywność, sygnowana certyfikatem ekologicznym, nieprzetworzona oraz wolna od GMO.

Czytaj całość

Odżywki na rozrost masy mięśniowej

Odżywki na rozrost masy mięśniowej


Wielu ludzi, szczególnie mężczyźni, dąży do tego, by być atletycznie zbudowanymi. Silnymi, umięśnionymi, masywnymi, budzącymi wszechobecny szacunek i podziw. Jednym wystarczy subtelne wyrzeźbienie poszczególnych partii, innym pełniejsza, atletyczna sylwetka, a jeszcze następni chcieliby wyglądać identycznie jak trenujący od wielu lat kulturyści.

Czytaj całość

Rzeźbij mięśnie bez wychodzenia z domu

Rzeźbij mięśnie bez wychodzenia z domu


Atletyczna sylwetka, wyćwiczony brzuch oraz wyrzeźbione wyćwiczone mięśnie to prawdopodobnie marzenie każdego. Nie zawsze jednak mamy czas lub brakuje nam odwagi żeby udać się na siłownię oraz rozpocząć pracę nad masą mięśniową. Żeby jednak móc cieszyć się wyrzeźbionym ciałem, wcale nie trzeba wychodzić z mieszkania, żeby przerzucać żelazne odważniki. 

Czytaj całość

Jak zacząć biegać

Jak zacząć biegać


Większość ludzi w wolnym czasie lubi leniuchować. Najczęściej przesiadujemy przed komputerem albo telewizorem, jedziemy samochodem na zakupy do centrum handlowego, lub ostatecznie siedzimy w kinie lub teatrze. Niestety, taki tryb życia prowadzi do rozmaitych problemów zdrowotnych z biegiem czasu.

Czytaj całość

Poprzednie Nowsze wpisy

Starsze wpisy Kolejne